Wed 14 Nov 2018 - 12:00 WegWerpWereld eindhoven hbo pedagogiek (besloten)
Thu 29 Nov 2018 We will be waiting at the border Chandigarh India Morni Hills Performance Art Biennale MHPAB-II
Fri 30 Nov 2018 We will be waiting at the border Chandigarh India Morni Hills Performance Art Biennale MHPAB-II
Sat 1 Dec 2018 We will be waiting at the border New Delhi Natya Ballet Dance Festival New Delhi
Sun 2 Dec 2018 We will be waiting at the border New Delhi Natya Ballet Dance Festival New Delhi
Mon 3 Dec 2018 crossing game melbourne australia International shorts film festival
Tue 4 Dec 2018 crossing game melbourne australia International shorts film festival
Wed 5 Dec 2018 crossing game melbourne australia International shorts film festival
Thu 6 Dec 2018 crossing game melbourne australia International shorts film festival
Fri 7 Dec 2018 crossing game melbourne australia International shorts film festival
Sat 27 Apr 2019 - 12:00 stadswild brussel GC de kroon brussel
Thu 27 Jun 2019 hersenvakantie purmerend Reuring Festival
Fri 28 Jun 2019 hersenvakantie purmerend Reuring Festival
Sat 29 Jun 2019 hersenvakantie purmerend Reuring Festival
Fri 5 Jul 2019 hersenvakantie deventer deventer op stelten (optie)
Sat 6 Jul 2019 hersenvakantie deventer deventer op stelten (optie)
Sun 7 Jul 2019 hersenvakantie deventer deventer op stelten (optie)